Užduoti klausimą

Elektronika

žalias Klausimas subkategorijoje "Muzikos technika". Atsitiktinis klausimas »»

Klausimas
Paulius
Avataras

Kokios in-ear ausinės yra tikrai geros ir vertėtų jas pirkti? Padėkit išsirinkti?


Ieškau kokių gerų in-ear ausinių, nelabai jose nusimanau, bet norėčiau gerų kokybės / kainos atžvilgiu. Patarkite jei kas galit. Dėkui.
Atsakyti

    Prieš 830 savaites

Atsakymai:

Atsakymų: 3

avataras
Jyothir (prieš 830 savaites) Cituoti Cituoti
Patarčiau pirkti kažką panašaus į šias image kur yra guminės (minkšta), o ne kokia medžiaga ar kieta plastmasė. būna kartais krenta, bet vistiek daug geriau nei tie tvirti pritvirtinimai prie ausų kurie nuspaudžia ausis poto. o jei ant visos ausies užsideda tada reaguojant į išorinės ausies garso atspindžius vėliau nebesiklausant muzikos kažkaip atbunka erdvės per garsą pojūtis. Tai tokie mano pastebėjimai.
Blogas 0 2+ Geras
avataras
NarysA&B (prieš 830 savaites) Cituoti Cituoti
Priklauso nuo to ko nori bei kiek gali išleisti pinigų.

Turėjau Creative EP-630, tokios:
image

Gan neblogos ausinės, man jos patiko. Jose gan stiprus bass / žemų dažnių atkūrimas, jei kažką klausai iš stiprios elektroninės muzikos tai gan neblogai skambės. Deja jos man truputį sugedo, bet ten turbūt dėl mano kaltės buvo, apie 2 metus turėjau. Kainuoja dabar maždaug 70-80 litų.

Neperseniausiai nusipirkau naujas.Sennheiser CX-500. Tokios:
image
Garso kokybės atžvilgiu tikrai geresnės viskuo, tačiau ir kaina didesnė 170-190 litų. Kol kas šitų tikrai nekeisčiau į nieką.

Jei labai nori ir leidžia galimybės super in-ear ausinių gali užsisakinėti Ultimate Ears (yra įvairių modelių) kaina svyruoja nuo 300 iki 3000 litų maždaug.

Beje, tokio tipo (kokios nuotraukose) ausinės tikrai labai patogios ir iš ausų nekrenta net bėgant ar pan. Yra skirtingų dydžių "pagalvėlių" tai prisitaikysi savo ausims.
Blogas 0 1+ Geras
avataras
Narinder (prieš 453 savaites) Cituoti Cituoti
Jo vaig ser volunte0ria als Jocs Paraledmpics, al pavlelf3 oledmpic de Badalona, basquet amb cadires de rodes, va ser una de les millors experie8ncies que he viscut, vaig aprendre molt i molt re0pid. He de ser sincera i dir que em fa una mica de re0bia que es parli nome9s dels Jocs Oledmpics, e9s normal que es parli me9s, perf2 no nome9s de, els Jocs Paraledmpics us puc ben assegurar que tenen molt i molt de me8rit. Tinc molts bons records d'aquella e8poca.
Blogas 0 0 Geras