Užduoti klausimą

Kultūra

žalias Klausimas subkategorijoje "Religija". Atsitiktinis klausimas »»

Klausimas
shadow-Angel
Avataras

Kokia itaka ir reikšme Dievas turi žmonu gyvenime?


Kokie įtaka ir reikšme Dievas turi žmonu gyvenime?? gal kokius stebuklus ar dar kanors
Atsakyti

    Prieš 790 savaites

Atsakymai:

Atsakymų: 1

avataras
Jyothir (prieš 790 savaites) Cituoti Cituoti
Žmonės turi laisvą valią, pasirinkti ką nori patirti - iš to suvokti išmintį, ir gyventi išmintingiau. Nėra taip kad žmonės klysta, ateis Dievas ir viską sutvarkys, patys žmonės gyvendami išmintingai ir su meile gali atlikti tuos darbus ir įgyvendinti Rojų žemėje smile O Dievas, ar kaip jį be pavadinsi jis derina mūsų mintis per savo dalelę-frangmentą mūsų kiekvieno prote, nuo pat pirmo moralinio sprendimo kai žmogus dar būna vaikas, ir tuomet jau veda link gėrio nepažeidžiant jo laisvos valios.

Yra skirtumas tarp loginio naudos siekiančio proto, ir dvasinės suvokimo sąmonės. Nelabai moku to apsakyti, bet klaidinga melsti tobulo Dievo konors gero - juk jis ir taip geras, verčiau atsiverkite savo prote ir priimkite būkite atviri patirti ką nors gero. Tik su tokiu atvirumu galima melstis. Jėzus yra sakęs: "prašykite, įsivaizduokite kad gaunate, ir gausite" arba "ko norite gauti iš kitų patys, darykite kitiems" - tai gali labai banaliai skambėti, bet iš tikro čia veikia vertybių ir dėmesio sutelktumo dėsniai. Ką vertini - tą savo sielos virpesiais pritrauki prie savęs. Mintys materialiuzuojasi. Todėl tikrai verta domėtis šviesa ir tiesa, o ne tamsa.

Vėlgi nelabai mokėsiu paaiškinti tokiai auditorijai kuri galbūt net nesidomėjo dvasiniais dalykais, bet nuoširdumas yra vienas svarbiausių dalykų - per jį žmogus įsiklauso į save, o atsivėrimas priimti mintis iš Dievo, išlaisvina žmogų nuo sustingusio proto mąstymo ir vedą jį į harmoniją ir visumos suderinimą.  Manau iš pradžių žmogus turi apskritai pažinti kas tas Dievas, tada bus aiškiau ir kokia jo įtaka/reikšmė. O jo pagrindinė funkcija tobulai inteligentiškai ir be išskaičiavimo mylėti visus vienodai. Kaip ir žemiški tėvai myli savo vaikus vienodai. Tai tiek.
Blogas 0 1+ Geras