Užduoti klausimą

Kompiuteriai / Internetas

žalias Klausimas subkategorijoje "Kita (Kompiuteriai / Internetas)". Atsitiktinis klausimas »»

Klausimas
guorga
Avataras

Kaip atsisiusti arba paziureti internete filma?


smile niekaip nesigauna paziuret smile
Atsakyti

    Prieš 810 savaites

Atsakymai:

Atsakymų: 3

avataras
NarysA&B (prieš 810 savaites) Cituoti Cituoti
Atsiųsti filmą galima įvairiais būdais.

Pagrindiniai:
1. Torrent klientu iš privataus arba atviro trekerio. Tereikia atsisųsti tą klientą, populiariausi: uTorrent, BitComet, Azureus. Tada nueiti tarkime į kokį .torrent paieškos "variklį": [nuoroda] arba prisijungti į privatų trekerį kokį: Lietuvos didžiausi: Linkomanija.net ir Torrent.lt
2. P2P - tai per tokias programas kaip Emule, DC, Bearshare ir t.t. Atsisiunti vieną iš šių programų (gali tekti nustatymus nusireguliuoti) , joje eini į paiešką, tau suranda ir spaudi "Download (Atsisiųsti)".
3. FTP - nedaug tų FTP gerų yra, gal plačiau ir nerašysiu.
4. Būna suskaldyti filmai ir įmesti į failų dalinimosi serverius, pvz: rapidshare ar pan. Čia jau reiktų susirasti tokių tinklapių, kurie tokiu būdu dalintųsi filmais, neteko naudotis kažkaip niekada.

O pažiūrėti filmą pačiame interneto reikės geresnio interneto ir svetainės kuri teiktų šias paslaugas, deja nesinaudoju tokiomis ir šiuo metu nei vienos nežinau.
Blogas 0 0 Geras
avataras
Mariem (prieš 426 savaites) Cituoti Cituoti
Radza rašo:Kad net nepagalvotumet ptzaisei taisykles.Taip uztikrinam savo serveriu populiaruma ir gera varda, tuom kad serveriuose mazai pazeideju ir yra griesta tvarka, leidzianti visiem zaidejams linksmai praleisti laika.
Blogas 0 0 Geras
avataras
Yusuf (prieš 426 savaites) Cituoti Cituoti
Hi Mary Ellen,That is so special to hear that you and your sitser spend your birthday together! My brother isn't involved in dog shows so if my birthday lands on a dog show weekend, which it has for the past few years, but much less when we were younger, we don't get to spend that particular day together, but we always make sure to celebrate asap. Thanks for your comment, and support! So great to hear from you, hopefully one day we can meet in person! (:
Blogas 0 0 Geras